• Hizmet Adı: PVC ÇATI KAPLAMA UYGULAMALARI

PVC bir süredir özellikle inşaat ve elektrik sektöründe kullanılmaya başlanan, mukavemetli ve hafif bir malzemedir. Hem kolay bulunur olması hem de ekonomik fiyatları, son yıllarda binaların büyük kısmında PVC malzeme kullanılmasını sağlamıştır. Ülkemizde de pek çok tesiste üretilmekte olan PVC malzemelerin uygulama kolaylığı da bir diğer avantajıdır. Kapıdan pencereye, balkondan kabloya çok farklı amaçla kullanılan PVC malzemenin bir diğer kullanım alanı da çatı kaplamalarıdır.

PVC çatı kaplama, değişen ve farklılaşan mimari zevkin bir sonucu olarak ortaya çıkmış bir çatı kaplama türüdür. Sayısız renk ve desende üretilebilen PVC çatı kaplamaları ile binaları istenen tarzda çatı ile kaplamak mümkün olmaktadır. PVC çatı kaplama malzemelerinin en önemli avantajı çok hafif ve kolay uygulanabilme özelliğidir. Kolay şekil alması, istenilen ölçülerde uygulanabilmesi ve dekoratif amaca hizmet etmesi gibi sayısız avantajı olan PVC çatı kaplama malzemeleri, binalara yük bindirmeyen özelliği ile de son yılların gözde çatı kaplama malzemesi olarak kabul edilmektedir.

Projeye göre çatı iskeleti dahi gerekmeden uygulanabilen PVC çatı kaplama ile fonksiyonel, ferah ve zevkli alanlar yaratmak ta mümkün olmaktadır. Fabrika çatılarından okullara, binalardan işyerlerine kadar sayısız farklı yapıda kullanım imkanı sağlayacak kadar çeşidi bulunan PVC çatı kaplama ile hayalinizdeki çatıyı yapmanız mümkün.

Ancak PVC çatı kaplama malzemesini her çatı ustasının usulüne ve tekniğine uygun şekilde kullanamadığı da bir gerçektir. Çünkü bu malzeme daha fazla teknik bilgi ve uzmanlık gerektirir. Geleneksel çatılardan farklı şekilde inşa edilen PVC çatı kaplama işlemi için iyi bir proje ve teknik ekipman gerekir. Bu yüzden çatınızı PVC çatı kaplama ile yaptırmak istiyorsanız, işin ehli bir firmaya işi havale etmeniz şarttır.

Firmamız, piyasaya çıkan her türlü çatı malzemesi ile çalışabilen ve tüm teknik detaylara vakıf ustaları istihdam etmektedir. Uygulamalar için gerekli her türlü makine ve teknik aletin bulunduğu firmamızın daha önceki PVC çatı kaplama uygulamalarını görmek ve iş sahiplerinin memnuniyeti hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

PVC ÇATI KAPLAMA UYGULAMALARI ile ilgili Detaylı Bilgi için 0555 042 37 43 Whatsapp Hattından iletişime geçebilirsiniz

Aklınızda ne tür bir proje var?

Aşağıdaki hizmet konularından birini seçerek devam edin

Ses Yalıtım Uygulamaları

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti seçin

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti seçin

Su Yalıtımı Uygulamaları

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti seçin

Isı Yalıtım Uygulamaları

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti seçin

Çatı Kaplama ve Yalıtım Uygulamaları

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti seçin

Zemin ve İç Duvar Yalıtım Uygulamaları

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti seçin

Sizi Tanıyalım

Sizinle iletişime geçebilmemiz için gerekli bilgileri sağlayabilir misiniz?

Tüm yalıtım projelerinde %20 indirim ve 36 aya varan vade seçenekleri için son günler